آموزش مجازی از کی و کجا شروع شد؟

آموزش مجازی از کی و کجا شروع شد؟ به چه شیوه‌ای عمل می‌کند و چه مزایایی دارد؟ اگر از کاربران این سیستم نوین آموزشی هستید، بایستی پاسخ این سوالات را بدانید. پس با ما همراه باشید:
♦️روش آموزش و یادگیری توسط منابع دیجیتال اعم از موبایل، کامپیوتر، اینترنت و تبلت، آموزش مجازی گفته می‌شود. بنابراین آموزش مجازی، یک روش آموزشی است که در هر جایی قابل اجراست و بسیار ساده انجام می‌شود.
در آموزش الکترونیک، دوره‌های آموزشی به صورت ویدیو کنفرانس و سخنرانی‌های زنده بر روی اینترنت قابل دسترسی هستند. دانش‌آموزان یا فراگیران در بحث‌ها شرکت می‌کنند، نظرات خود را منتشر می‌کنند و از طریق هایپرلینک‌ها به صفحات دیگر هدایت می‌شوند. این یعنی فراگیران در خانه و در جای گرم و نرم خود می‌نشینند و به راحتی به مقالات، جزوات و محتوای آموزشی دسترسی پیدا می‌کنند، بدون آنکه نیاز باشد صبح زود از خانه بیرون زده و به آموزشگاه یا مدرسه بروند.
♦️در واقع پیشرفت تکنولوژی در دنیای مدرن و راه یافتن آن به سیستم آموزشی سبب شده است تا آموزش امری ساده و سهل‌الوصول گردد، و از طرفی تغییرات مداوم در سیستم آموزش مجازی نیز نیاز به به روز شدن در اطلاعات این حوزه را بالا ببرد.

۰ پاسخ به "آموزش مجازی از کی و کجا شروع شد؟"

ارسال یک پیام

logo

آموزگارا، به همراه اساتید فوق العاده آموزش های حرفه ای به شما ارائه می کند. با ما همراه باشید.

  • تهران، بلوار میرداماد، زیر پل مدرس، خیابان البرز، خیابان تابان شرقی، پلاک 44
  • 09369790098
  • info@amozegara.com
کلیه حقوق مربوط به آموزگارا می باشد.
X